admin Grudzień 8, 2018

Być może najbardziej popularna jest seria Lego Ninjago (NinjaGo). Wszyscy chłopcy chętnie bawią się z ninja i samurajem, organizują bitwy i prawdziwe wojny. Z pomocą pojazdów lądowych i powietrznych, które, oczywiście, nie istniały w vremnem starożytnej Japonii, ale to nie wyklucza młodych fanów Lego, lecz przeciwnie – do walki z wszelkiego dobra, a im więcej ich, tym lepiej. Świat ninja jest pełen magii, tu nowoczesny sprzęt wojskowy walczy ze smokami. Przy okazji, smoki są szczególną miłością wszystkich chłopców, ponieważ są tak wielcy, kolorowi, wojowniczy. Możesz kupić Lego Ninjago w sklepie “ToyPiter”.

Wielu też spodobało się serii Atlantis. Nazwa tych projektantów mówi sama za siebie – oprócz potworów, muszą tam być podwodne i rakietowe pojazdy. Kto nie chce znaleźć zatopionego kontynentu? Tworząc projektanta z bloków podwodnego świata, dziecko nie będzie tylko fantazjować. Będzie mógł pokazać talent detektywa i rozwiązać zagadkę, w wyniku odkrycia której pojawi się niesamowita trójwymiarowa mapa.

Dzieci uwielbiają także serię Bionicle, dzięki której można poznać fascynującą historię postaci z kreskówek. Dzieci marzną z radości, czekając na pojawienie się nowych kolorowych zestawów i przewidując znajomość nowych postaci. Legendarny Gwiezdne wojny jest w pełni ucieleśniony w tej serii projektantów Lego. Nie ulega wątpliwości, że tutaj dziecko będzie mogło spróbować swoich sił w projektowaniu potężnych statków kosmicznych, tworzyć uczestników bitew i wyruszyć w podróż po różnych planach.

Uznana klasyka stała się już serią poświęconą takiej postaci jak Indiana Jones. Reprodukuje fabułę ze słynnego filmu, a figury przedstawiające głównych bohaterów wyglądają niesamowicie realistycznie. W tej serii, całkiem niedawno, pojawiły się nowe postacie i nikt jeszcze nie znał wątków, które niosą dziecko w uścisku ekscytującego świata.