admin Grudzień 8, 2018

Kosztem tego, po prostu Ty i kolorowi, projektanci Lego będą zainteresowani każdym dzieckiem, bez względu na to, czy nadal jest dzieckiem, czy marzycielem pierwszej klasy. Pomogą mu rozwinąć artystyczną wyobraźnię, a także wytrenować koordynację ruchów, a zwłaszcza umiejętności motoryczne rąk. Jego wyimaginowany świat będzie niesamowity, a dziecko przez długi czas nie chce rozstawać się ze swoim projektantem.

Wiele zostało powiedziane i napisane na temat szkód lub korzyści gier komputerowych i ogólnie komputerów. Ale co więcej z gier komputerowych w naszym życiu: krzywda czy korzyść? Proste rozumowanie logiczne oparte na obserwacji ludzi, szczególnie dzieci, którzy bardzo często grają w gry wideo, pomoże nam to zrozumieć.

Nie musisz być ekspertem, aby zrozumieć, że gry są działaniami lub “strzelankami”, które w większości powodują nieodwracalne szkody małym dzieciom bawiącym się w takie gry. Nie trzeba tego udowodnić naukowo, wystarczy spojrzeć na nie z boku i obserwować. Dzieci stają się drażliwe, gwałtowne, nie można ich oderwać od komputera, czasami nawet odmawiają jedzenia, siedzenia przez kilka godzin na monitorze komputerów. U dorosłych, nawiasem mówiąc, ten sam problem. Zgadzam się, brzydki, gdy dorosły po prostu nerwowy i traci dużo czasu, po prostu grać swoją ulubioną grę.

Można powiedzieć, że gry są strategiami o wiele lepszymi niż poprzednia kategoria. Ogólnie tak. Tam dziecko może rozwinąć swoje logiczne i strategiczne myślenie. Przyda mu się w przyszłości. Jednak nie należy zapominać, że większość tych gier opiera się również na wojnach i morderstwach. Chociaż istnieją bardziej zrelaksowane i przyjazne gry tego formatu. Na przykład w niektórych grach możesz założyć rodzinę, iść do pracy, zarabiać pieniądze, nawiązywać przyjaźnie, zmieniać samochody, robić intratne transakcje itp. Ale w większości przypadków tak nie jest. Ludzie lubią morderstwa i przemoc. Tak więc istnieje tu “obosieczny miecz”.