admin Październik 9, 2018

Dzisiaj, podobnie jak 70 lat temu, zabawki Lego są bardzo popularne – tak jak u dorosłych i dzieci. Dowodzą tego imponujące statystyki – roczna produkcja kostek w firmie wynosi 36 miliardów, a co druga na świecie sprzedaje do 7 projektantów. Konstruktorzy tworzyw sztucznych spełniają najwyższe standardy, ponieważ w składzie jest siarczan baru, który jest nietoksyczny dla ludzi i nie jest całkowicie rozpuszczalny w wodzie.

Oprócz jednomarkowego sklepu w centrum Lwowa zespół profesjonalistów aktywnie rozwija działania sieciowe. W tym samym czasie rozpoczął działalność jego przyjazny dla użytkownika sklep internetowy z bogatym asortymentem, elastyczny system rabatów i szybka dostawa kolejki dla dzieci. W okresie letnim firma dokonuje 10% zniżki przy składaniu zamówienia online.

W nowym sklepie internetowym możesz z łatwością kupić projektantów najbardziej znanych serii – Lego Friends, Ninjago, Chima, City, Duplo i innych równie interesujących modeli. Tak więc seria Lego Duplo z pierwszego roku życia pomoże dzieciom lepiej zrozumieć otaczającą rzeczywistość. Projektanci są zaprojektowani dla dzieci w wieku 1,5-4 lat. Zestawy składają się z raczej prostych klocków i z powodzeniem modelują typowe przedmioty gospodarstwa domowego – na przykład domy miejskie, zoo, wóz strażacki itp. Projektanci Lego Friends zostały zaprojektowane specjalnie dla dziewcząt w 2012 roku. Ta seria pozwoli każdej dziewczynie zbudować miasto swoich marzeń wraz ze swoją wyjątkową bohaterką. Modele Lego Ninjago są bardziej podobne do chłopców, ponieważ tutaj młody żołnierz będzie musiał rywalizować z wojownikami zła i ominąć ich przesądy.

Należy również zauważyć kolejki dla dzieci, że w pomieszczeniach sklepu “Lego Svit” we Lwowie organizowane są okresowe wystawy unikatowych konstrukcji architektonicznych, zebrane ze znanych kostek Lego. Dlatego podróż do świata plastiku zapowiada się naprawdę interesująco i niecodziennie.

Sklep “Lego Svit” to centrum niezwykłej kreatywności, ciągłego rozwoju i jasnej rozrywki dla wszystkich mieszkańców i gości miasta!